BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Transmittery su kvalitativne uplne napicu, kvalita zvuku tragedia a neustale rusenie hlavne v okoli miest kde neni takmer ziadna volna frekvencia apod alebo pocas cesty to 100x preladovat a clovek sa pri tom kdesi vydrbe do zvodidiel lebo nedava pozor.
Hladaj si googlom pre svoj konkretny model radia ze jak sa tam da pridat AUX vstup. Pre niektore radia staci uplne len kablik, niektore potrebuju elektroniku k tomu (krabicku s elektronikou co sa pripji zozadu na radio), zavisi od radia.