Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vnitřní chyba po přeinstalaci Windows

Dobrý den,po nake době sem si přeoinstaloval windows a od té doby,když chci nainstalovat naky program např.:skype nebo hamachi nebo nakou hru vždy při instalaci mi vyskoči VNITŘNI CHYBA timto bych vas chtěl poprosit co stim mam udělat piše mi to u všeho a nevím co stím předem vam děkuji.

Změna kategorie, původně: Programování
Změna předmětu, původně: Instalace (L-Core)

Nestaci mysliet, treba presne informacie.

Aky Windows si "preinstaloval" (vcetne 32 / 64-bit)?
Ake instalacne medium si pouzil (Microsoft instalacku, firemne Recovery, vytvorene DVD Rescue disky)?
Na aky hardver si instaloval?
Ake ovladace si pouzil (prilozene CD/DVD, z webovej stranky (akej ?)
V akom poradi si ovladace instaloval?