Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace starších her ve win xp

Mám menší problém s instalací některých her (Knights and merchant, Cultures a dokonce i Settlers 4) Po spuštění setupu počítač chviličku pracuje, ale nic se neděje. Můžete mi někdo poradit, co bych měl nastavit, případně stáhnout? Předem všem děkuji.

ten co to nepořešil má stejnej problém jako já. A ten druhej odkaz tam poslal člověk, kterej to nainstaloval a nešlo mu to spustit, mě to ale nejde nainstalovat... Přesto díky za všechny rady...