Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Grafika přišla z reklamace a problém přetrvává (prý byla vyměněná a na 2 různých gk je nepravděpodob… nový
BěžnýUživatel 27.09.2014 23:50
BěžnýUživatel
Já u nové MSI R9270x musel přesunout přepínač Dual BIOSu a pak šla. to jsi zkoušel?Psal jsem to i na… nový
sambilionk 28.09.2014 00:12
sambilionk
V první řadě zkusit grafiku v jiné desce. Tyhle OEM srágory pro značkové PC se mohou vyznačovat prob… nový
touchwood 28.09.2014 10:13
touchwood
Chlapi, mám stejný problém jak to dopadlo? http://pc.poradna.net/q/view/1310982-poprosim-o-do poruce… nový
Berry- 21.10.2014 11:33
Berry-
Grafika R7 260X mi také po vložení do desky MSI K9A platinum nejede. Po vložení je stále černá obraz… nový
Berry- 21.10.2014 15:46
Berry-
Opravdu nikdo neví? poslední
Berry- 21.10.2014 20:23
Berry-

V první řadě zkusit grafiku v jiné desce. Tyhle OEM srágory pro značkové PC se mohou vyznačovat problematickým BIOSem, případně nepodporou "neautorizovaných" karet (sám jsem si takto nedávno dost naběhl s jednou rozšiřovací mass storage kartou a musel to řešit jiným modelem, který naštěstí zafungoval), nebo neschopností desky dodat těch 75W do PCIe konektoru.

Můžeš se podívat po aktualizovaném BIOSu, případně zkontrolovat že máš přepínač na gr. kartě nastaven na Legacy BIOS (ne UEFI).

Grafika R7 260X mi také po vložení do desky MSI K9A platinum nejede. Po vložení je stále černá obrazovka a větrák se skoro netočí. Už si nevím rady. Aktualizoval jsem BIOS, koupil nový zdroj a už nevím kam dál. děkuji za pomoc

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru