Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neotevření DVD Chip.

Poraďte mi, kde mám chybu.
Po vložení DVD do mechaniky se DVD otevře úvodní obrazovkou, ale po klepnutí myší na "Spustit Chip DVD", PC jenom pípne. Spustit DVD jde pouze pomocí ikony na DVD "index.htm". Donedávna mi počítač šlapal. Používám W XP SP2.
Díky za radu.

Obávám se, že řešení problémů s DVD z časopisu je pro nás téměř nepřekonatelným problémem. Protože se jedná o značně "specifický" výrobek, budete se chtě nechtě muset obrátit na jeho autory. Otázkou je, zda oni sami vědí, kde je zakopaný pes. Dovolím si o tom pochybovat. Sám za sebe bych ono DVD umístil tam, kam patří. Pod pivo či do smetí. Ale to jste zřejmě slyšet nechtěl.

Ale abyste neřekl, že se nesnažím. Co myslíte úvodní obrazovkou DVD? Zkusil jste to pustit tím, co je uvedeno v autorun.inf? Měl by to být soubor startdvd.exe, jak jsem vyčetl z jiné diskuse.