Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber mysky

Zdravim,u meho mi minuleho tematu padlo dost navrhu,a neda se v tom vyznat. Vybral jsem 5 mysek,a rad bych abyste hlasovali pro tu spravnou. Dalsi navrhy uz asi nechci,zase by byl bordel. Tady jsou:

Tesoro H1L: cklzxf

Tesoro H2L: p00bro

Genius Gx Gila: onunga

MadCatz R.A.T T.E.: birowy

MadCatz R.A.T 5: 39u20r

Logitech G502: lz0mcv

P.S:Chci abyste nehlasovali na zaklade oblibene znacky,ale podle pomeru cena/vykon/zivotnost/design

P.S.S: Omlouvam se za nove tema

- Presnē ten DeathAdder mi po mesíci odesel....to je jak porovnávat CPU vykon pres CPUBOSS.....
- Mám opravdu rád lidi co se rídí podle článku z wanu (podle kterych se dokrve hadají) jak vlastní zkuseností......jasná volba

Souhlas, tlačítka vpřed a vzad na myši jsou dobrá věc, tedy pro mě hlavně vzad, bez toho už jsi brouzdání na netu neumím představit. Dá se použít i Backspace, jenže v levé držím elektronické cigáro a v pravé myšku a jen klikám :)

- Já to samé, pri BF4 pouzívám prostredníka tlačítko jako KNIFE, boční dvē PRÍTREP, ZÁLEH, proto si vybírám (co se tyka občasného hraní) mysi minimálnē 5ti tlačkítkové které jsou pro mē ideální. (Tak je je psané víse, vyhoda také stránkováni ve web prohlízeči)