Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze přehrát soubor .3gpp.tmp?

Dobrý den,

včera jsem vedl jeden rozhovor, který jsem nahrával prostřednictvím "záznamu zvuku" na mobilu. Dnes, když jsem otevřel průzkumníka a soubor si našel, všiml jsem si, že má místo klasického formátu .3gpp formát .3gpp.tmp a nejde mi přehrát. Má 22mb, ale v ničem mi nelze spustit - ani když ho přejmenuju na klasický .3gpp. Nevíte, co s tím, prosím?

.tmp neni ziaden format ale znamena ze to je nejaky docasny subor, bud si to nedonahraval alebo si skopiroval blby subor.
(a ako uz bolo pisane po premenovani na 3gpp skus nejaky player ktory neni dementny. Napr. uz spominany ten VLC, alebo nejaky iny ktory je urcite schopny prehrat 3gpp, ptz to neni ziaden bezny format)

pokial má príponu tmp,znamená to,že súbor nebol kompletne zapísaný do pamäti telefonu,telefon bol odpojený od zdroja skôr,než došlo k ukončeniu kompletného zápisu a s najväčšou pravdepodobnosťou je dotyčný tmp súbor nepoužitelný a nebude prehratelný v ničom,tip z predošlej odpovede môžeš skúsiť,ale inak pravdepodobne budeš musieť nahrať súbor znovu a počkať,až prebehne kompletný zápis súboru do telefonu/samozrejme za predpokladu,že pôvodný zdroj záznamu je ešte dostupný/

VLC player byl první přehrávač, ve kterém jsem to zkoušel, ale nefunguje... :(( Ono je dost možné, že jsem nahrávání stopl, ale zapomněl uložit - akorát je divné, že má soubor zmiňovaných 22mb a přesto ho není(zatím) možné nikde otevřít..

subory sa nedaju "spustit". Subor obsahuje nejake cisla a nejaky program tie cisla pochopi. Ak tam chybaju inforamcie o tom co tie cisla znamenaju, tak to ziaden program nemoze pochopit. Alebo by si ty pochopil keby som ti napisal 43,12,4123,523,4,2,12,312,32,312,23 a teraz mi to prehraj :)
Mas si pozret ocami ze co tam je. Ak nemas ani ponatia ze co tu pisem, tak ten suboro mozes zahodit.

on si telefon uložil info hlavičku o súbore do svojej pamäte a rezervoval miesto,takže info o budúcom súbore zostalo zachované v tmp,len sa nestihol zapísať obsah konkrétneho súboru,len info o ňom a vyhradené miesto,takéto nevydarené zápisy sa stávajú aj pri prenosoch súborov cez usb na flash disk,kde súbory sú ešte len v cache,disk ešte zapisuje a človek flash disk vytiahne,dočasné vyhradené súbory síce ostanú na flash disku,ale ich obsah sa nestačí fyzicky zapísať,lebo dôjde k vytiahnutiu disku a prerušeniu spojenia,to isté sa pravdepodobne stalo aj Tebe,vypol si to skôr,než sa obsah stihol zapísať a miesto reálneho zápisu kompletných údajov zostalo len vyhradené miesto pre budúci súbor s informáciami o ňom.....

Tohle jsem také řešil. naprosto stejný případ. Nakonec jsem soubor stáhl do PC a lovil na Webu jako ty. Nakonec se mi to podařilo rozběhnout úplně jednoduše tak, že jsem dal soubor otevřím pomocí FireFox a normálně to začalo hrát.Fakt.