Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze přehrát soubor .3gpp.tmp?

Dobrý den,

včera jsem vedl jeden rozhovor, který jsem nahrával prostřednictvím "záznamu zvuku" na mobilu. Dnes, když jsem otevřel průzkumníka a soubor si našel, všiml jsem si, že má místo klasického formátu .3gpp formát .3gpp.tmp a nejde mi přehrát. Má 22mb, ale v ničem mi nelze spustit - ani když ho přejmenuju na klasický .3gpp. Nevíte, co s tím, prosím?

VLC player byl první přehrávač, ve kterém jsem to zkoušel, ale nefunguje... :(( Ono je dost možné, že jsem nahrávání stopl, ale zapomněl uložit - akorát je divné, že má soubor zmiňovaných 22mb a přesto ho není(zatím) možné nikde otevřít..

on si telefon uložil info hlavičku o súbore do svojej pamäte a rezervoval miesto,takže info o budúcom súbore zostalo zachované v tmp,len sa nestihol zapísať obsah konkrétneho súboru,len info o ňom a vyhradené miesto,takéto nevydarené zápisy sa stávajú aj pri prenosoch súborov cez usb na flash disk,kde súbory sú ešte len v cache,disk ešte zapisuje a človek flash disk vytiahne,dočasné vyhradené súbory síce ostanú na flash disku,ale ich obsah sa nestačí fyzicky zapísať,lebo dôjde k vytiahnutiu disku a prerušeniu spojenia,to isté sa pravdepodobne stalo aj Tebe,vypol si to skôr,než sa obsah stihol zapísať a miesto reálneho zápisu kompletných údajov zostalo len vyhradené miesto pre budúci súbor s informáciami o ňom.....

Tohle jsem také řešil. naprosto stejný případ. Nakonec jsem soubor stáhl do PC a lovil na Webu jako ty. Nakonec se mi to podařilo rozběhnout úplně jednoduše tak, že jsem dal soubor otevřím pomocí FireFox a normálně to začalo hrát.Fakt.