Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo systémových prostriedkov pri nefocusovanej aplikácii

Vie mi niekto toto vysvetliť?

Keď vypálim DVD, tak vždy ho kontrolujem nástrojom Synchronizácia adresárov v Total Commanderi. Takto som to robil aj teraz. Počas kontrolovania som si robil niečo iné. Teraz ale vznikol taký problém, že ak prepnem na inú aplikáciu, čiže Total Commander stratí focus, tak okamžite mi spomalí kontrola z 6 MB/s na 1 MB/s. Nikdy predtým sa mi to nestalo. Možno pomôže reštart, ale ide mi o to, aby som pochopil, prečo?

Ta rychlost kontroly jde myslím do kvítek s velkým množstvím malých souborů ne ? Jinak je lepší /rychlejší/ použít nějaký sw na principu accuhash. Vytvořit kontrolní součty a vypálit to na dvd potom spustit testování. Pak můžeš dvd otestovat třeba za rok jestli je OK...