Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - kde může být závada?

Pokud notebook zapnu, tak se stane jedno z následujícího:

a) větrák se ihned roztočí velice rychle a hlučně, následně se počítač vypne.
b) někdy se podaří spustit Win, ale větrák se pro změnu netočí, tudíž při přehřátí se počítač vypne.

Půjdu s ním k reklamaci, ale zajímalo by mě, co můžu očekávat.
Jedná se o Asus A3H.

jedna znama ma notebook od Acer (asi rok a neco), trikrat byl v dokonalem servisu v brne, kde jej vzdy opravily do tydne, poprve asi 3 mesice od zakoupeni se zacal prehrivat a vypinat - opravily udajne spatne namontovany chladic.
Po necelem pul roce se zavada opakovala. po tydnu prisel zpet se stejnym resenim jenze kdyz ho rozebiraly tak spatne zapojil display tak ihned udelala kraval jeste ten den si ppl toho noteboka vyzvedlo zpet, za tyden na to prisel zpet ze vymenily display. Minuly tyden opet stejna zavada s prehrivanim a vypinanim se. Jelikoz se jednalo o 3 stejnou zavadu tak zazadala o vraceni penez. Dnes ji prisel notebook zpet, ze zavadu se jim neprojevila a ze stim nic nedelaly, ikdyz na prvni pohled je patrne ze vymenily minimalne chladic, ktery je uplne cisty a zari novotou. Tot je moje zkusenost se servisem ACER. Ja osobne vlastnim dva notebooky ACER, ale nastesti jsem s nimy nemel zadny problem.