Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s instalaci windowsu z flashky

ahoj, snaim se nainstalovat originalni windows 7 profesional na svuj notebook (lenovo z710) z flash discu a chvilku po zapocnuti instalace naskci tato chyba. Jsem v tomto ohledu lajk!

(nelze nainstalovat pozadovane soubory. soubor muze byt poskozen nebo chybet. ujistete se zejsou k dispozici vsechny soubory pozadovane pro instalaci a restartujte instalaci. kod chyby: 0x80070570)

Lajk jsi i v češtinovi - nedá se to pomalu číst.
Jinak soudím, že máš flashku naformátovanou na FAT32 a soubor Install.wim v adresáři Sources je u tvé instalace větší, než 4 GB (i takové instalace existují), tudíž se na flashku ani nezkopíroval.