Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Iphone 4S - konfigurace a zacházení s mailovým účtem

Můj první dotykáč a jsem z něj docela zoufalý. No musím si zvyknout na pokrok typu, že když volá šéf a já tahám mobil z kapsy, že sám dokáže poslat sms že na něj nemám čas apod.

Můj dnešní problém:
Nějak se mi podařilo nakonfigurovat mail - tedy to, co je v základu Iphone s ikonou Mail. viewtopic.php
V práci máme maily přes GoogleApps.
Svůj mail jsem si nějak nakonfiguroval a on jede.
Jen neumím tyto věci:
Neumím se odhlásit abych se mohl přihlásit k jinému mailu.
Neumím opravit svoje jméno (docela trapně jsem se uklepl)

Jsem zvyklý ve win používat TB a s tím si vcelku rozumím.

- Je to pod <nastavení> <MAIL-CONTAKTY-KALENDÁR> <Pridat účet> (Nebo prímo do polozky Gmail, kde se dá dosavadní účet zmēnit, nebo vymazat)
- Následovnē vyberes jeden z účtú Google, Yahoo, Outlook apd.
- Nebo pres prihlásení App https://itunes.apple.com/fr/app/gmail-la-messageri e-selon/id422689480?mt=8

TiP~ http://manuals.info.apple.com/MANUALS/1000/MA1565/ cs_CZ/iphone_uzivatelska_prirucka.pdf

- Dit to písu, NASTAVENÍ > (MAIL, CONTAKTY, KALENDÁR) > ted budes v oken kde nahorē más účet GMAIL (ze kterého se múzes odhlásit, nebo uplnē dole je moznost > VYMAZAT UČET.

-Otevřete nastavení na vašem iPhone nebo iPad.
-Přejít na Mail, Kontakty, Kalendář
-Vyberte účet, který chcete změnit
-Ve spodní části obrazovky klepněte na Advanced