Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Názor na špatný chod stolního Pc

Zdravim.
jedná se mi o to že PC nejšlo nejpve vůbec PWR buttonem zapnout.

Po té co jsem ho vyčistil-odstranil pavučiny a prach, výměně CMOS baterie, vypnutím ze sítě anásledným hýbáním s přívodným kabelem již v prodlužce se PC konečně nastartovalo ale jen na chvíli.

Ze zdroje se začali ozývat pazvuky a z prodlužky zvuky jako když je ve zkratu a jak jsem psal Pc se vyplo, musel jsem znova vytáhnout ze sítě chvíli počkat pak zase hýbat všelijak s přívodním kabelem a zas chvíli běžel.

tak se chci zeptat čím to jest? jestli špatná prodlužka nebo zdroj, či popřípadě něco jiného.

díky za odezvy.

sestava HAL3000-prodlužka 5x(zapojena v ní TV, Repro, tohle PC, monitor Philips LCD,tiskárna)

ne to není ten šrot.to je zas uplně jiná bedna už to maká bylo to zdrojem...vyvarujte se značce FSB Group Inc. dal jsem ač nerad z ruky seasonic a jede to. Teď ještě jestli ho neoddělá ta prodlužka po chvilce.

ale i tenhle FSB zdroj vydržel v tom Hall3000 skoro 7 let, takže asi žádnej shit.

Spíš mě víc dalo práce to vyměnit.maj to nevim proč zalepený nějakou bílou sr*čkou-konektory k hdd DVd, k desce a i RAM modul, taková mravenčí práce to měnit v těchle prefabrikátech.