Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heroes 5 - ktere balicky ze SP2 potrebuje?

Zdravim,
pri spusteni hry Heroes 5 se objevi jen uvodni obrazovka a na liste se mi objevi dalsi okno s nazvem "Error", ktery nelze zobrazit. Heroes 5 ma v pozadavcich, aby byl nainstalovanan SP2, ale nechci instalovat komplet vse. Mam win XP prof SP1 a nainstalovane jen kriticke zaplaty SP2. Vi nekdo, ktere zaplaty bych mel jeste nainstalovat?
Predem dik
Pavel

nechci instalovat komplet vse

Proč? Že by pověry?

jinak, ten program má nejspíš kontrolu na verzi operačního systému, ne na hotfixy které máš nainstalované. Pokud máš SP1, instalují se hotfixy pro SP1, ne pro SP2, takže tvoje úvaha že instalováním hotfixů jde SP2 simulovat je zcestná.

Spravne delas - SP2 je hnuj.

Pro Vladimira : na SP2 nefungujou vsechny programy, coz chapu pri prechodu z Win98 na WinXP, jedna se o uplne jine platformy, ale absolutne to nechapu u jednoho OS jen jine cislo verze.

Jinak Heroes 5 jsem hral na Windows XP SP1. (Fakt je ze ale cracknute - nesnasim vkladani CD do mechaniky.) ;-)