Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojkový pedál u Logitech G27 Racing Wheel

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli někdo vlastní tento volant s pedály Logitech G27 Racing Wheel jakým způsobem tam funguje spojkový pedál jestli se při hraní závodní hry při řazení pouští spojka pomalu do záběru jako v reálu nebo stačí sešlápnout a rychle pustit díky.

Spíš to asi záleží na simulátoru a nastavení obtížnosti.
Mám G25 a už jsem dlouho nejezdil (pedály budou imho stejné). Určitě se nastavovala citlivost spojky. U rFactor určitě rozjezd na pomalejší puštění pedálu - přesněji rychlé nalezení pozice, kdy začne zabírat spojka a udržení pozice po dobu rozjezdu. Prostě klasika. Na ostatní řazení rychlé prošlápnutí, nejlépe s meziplynem.