Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskarna cannon mf 3220

Dobry den, mam tiskarnu cannon mf 3220, dotaz je urcite trivialni: zasekl se mi tam papir a nemuzu prijit na to, jak tiskarnu otevrit a papir snadno vyndat. kus jsem odstranila, trochu silou, nicmene stale tam cast drzi. k tiskarne bohuzel nemam navod. moc dekuji, Bara
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

1. Návod je na webu výrobce, tedy canon.cz
2. Velmi záleží na tom, ve které části zařízení se papír zasekl, podle toho je třeba postupovat (nepíšete o tom nic)
3. Pokud je papír na kousky, nevyndáte ho, vyndat ho bude muset servis.

Naopak, u těchto strojů se nejčastěji zasekne papír ve fixaci. Buď není venku ani trochu a není jak vyndat, nebo je venku natolik, že ho uživatel otrhá a potom opět není jak vyndat.
Řešení? Sundat kryty, skenovací část, vyjmout fixaci, rozpůlit ji, vyndat papír, vyčistit fixaci a složit obráceným postupem. Pro zkušeného záležitost 20 minut, pro nezkušeného hodina i víc.