Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční mobil a zaseknutá simkarta

Dobrý den,
koupila jsem si mobil vložila simkartu (nano a micro)
,ale zjistila jsem že mobil ani nejde zapnout. :(
A ještě k tomu jsem zjistila ,že simkarty nejdou vyndat.
Můžu nějak zažádat vyndání simkaret z mobilu ,když jim ten mobil budu vracet??
Kupovala jsme přes heureku.

No, snad si najprv pozri navod k telefonu tam je presne nakreslene jak sa ten suflik otvara, nech to nedolames hned.

A to v dotaze ze si tam nacpal 2 simkarty mikro aj nano, tak to fakt nejde. Sim karta je len jedna, a len tak tipujem ze niekto nacpal sim kartu namiesto SD karty alebo naopak?