Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prenos nainstalovaneho Win XP na novy HDD

Kupil som si novy HDD. Chcel by som teda vediet, ci sa da preniest Windows XP SP2 z mojho sucasneho disku na ten novy, aby som ho nemusel nanovo instalovat?
Mam spravenu zalohu cez Acronis, len neviem ci mi na tom novom HDD takto obnoveny system nabehne.
Sucasny disk: Seagate 80GB SATA, novy: Seagate 320GB SATA, oba sformatovane na NTFS.
Dakujem.

Prakticky budem mat len jeden disk, ten stary ide do ineho PC. Na starom som mal na system len zalostnych 9GB a vydrzal som na nom vyse roka (mam aktualne volne 1,5 GB). Na novom dam na system zrejme okolo 20-30GB, to bude bohato stacit.
Zatial dakujem, dnes alebo zajtra to vyskusam a dam vediet ako to dopadlo.