Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vírus v mobile..súrne

Ahojte všetci. Mám jeden problém a som z toho zúfalá. Chcela som si pozrieť film online na mobile, ale keď som klikala na stred kde bol vlastne gombík na spustenie filmu, zobrazilo sa niečo ako reklama, že vraj môj smartfón je infikovaný a je tu vírus + že mám oskenovať telefón. Ja som to ale celé zrušila, ale strašne sa bojím že mám v mobile vírus. Je to len falošná reklama alebo naozaj s tým niečo je? Viem, že existujú antivírusy do mobilu ale tam sa treba registrovať a je to moc zdĺhavé... ak ma niekto skúsenosti, tak prosím píšte...

****** tu je odkaz na film (nebojte sa je to bezpečné).. len hore sa zobrazil nejaký rámček že mám v mobile vírus.. prosím pomôžte.

Zatiaľ mobil ide normálne, ale bojím sa čo ďalej.. (Mám sony xperiu)
Ďakujem moc.
Odkaz na film som zmazal, nepacil sa totizto Googlo kvoli autorskym pravam. (fleg)

Ono... mne sa tam zobrazilo niečo v tom zmysle: "Xperia Sony bol pravdepodobne infikovaný".. hore blikalo, niečo "Pozor vírus".. a vážne ma to dosť naľakalo.. dole som ešte v rýchlosti postrehla že písali niečo ako "Oskenuj telefón alebo odstráň vírus" ale ja som okno na prehliadači zavrela... Pomôže ak s tým pôjdem do opravovne a dám si SIM kartu do iného mobilu? Alebo čo mám robiť? Ja ani neviem či ten vírus tam mám, ale bojím sa že časom sa to prejaví na strate údajov, atd... je to blbý pocit, neželám to nikomu... nechcem už nič inštalovať a ani nič pchať do toho mobilu, len sakra neviem čo teraz s tým... keď mám ten mobil v ruke stále cítim ten pocit, že je tam možno vírus.. zvlášť keď to tam bolo napísané dosť výhražne...
neviem či zmena mobilu postačí.