Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JKDefrag - dotaz

Zkusil jsem freeware JKDefrag a překvapilo mě, že mi přesunul soubory ze začátku disku, takže tam mám teď volné místo. Chtěl bych se zeptat zda je to tak v pořádku a jaké máte s tímto "defragmentátorem" zkušenosti. Nerad bych, aby se to zvrhlo v diskuzi stylu: použij např OODefrag či Diskeeper (na to nejsem zvědavý). Preferuji free řešení, takže jsem zkusil JKDefrag, Auslogic Defrag a OODefrag free. A právě u JKDefrag mě zarazilo to přeskupení souborů na začátku disku.....

Přímo ze stránek produktu ze sekce FAQ na

index.html

The program maintains a "free space" area just above the directories at the beginning of the
harddisk. This is by design. There is no option to turn this off.

neboli

Program udržuje volné místo za adresáři na začátku disku. Je to vlastnost produktu. Není možnost toto chování vypnout.

Vezmi JKDefraga ještě na milost, on ti nepřesunul volné místo na začátek disku. Jen je u tohoto programu taková zvláštnůstka:-p, že začátek disku je zobrazen v levém dolním rohu přehledové mapy, nahoře je zobrazen konec disku. Zkrátka, R.T.(F).M. :-D