Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JKDefrag - dotaz

Zkusil jsem freeware JKDefrag a překvapilo mě, že mi přesunul soubory ze začátku disku, takže tam mám teď volné místo. Chtěl bych se zeptat zda je to tak v pořádku a jaké máte s tímto "defragmentátorem" zkušenosti. Nerad bych, aby se to zvrhlo v diskuzi stylu: použij např OODefrag či Diskeeper (na to nejsem zvědavý). Preferuji free řešení, takže jsem zkusil JKDefrag, Auslogic Defrag a OODefrag free. A právě u JKDefrag mě zarazilo to přeskupení souborů na začátku disku.....

Vezmi JKDefraga ještě na milost, on ti nepřesunul volné místo na začátek disku. Jen je u tohoto programu taková zvláštnůstka:-p, že začátek disku je zobrazen v levém dolním rohu přehledové mapy, nahoře je zobrazen konec disku. Zkrátka, R.T.(F).M. :-D