Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Duplicity obrazku - porovnavani podle obsahu

Zdravim,
Chtel bych se zeptat, zda existuje nejaky SW, ktery mi porovna obrazky v urcite slozce podle obsahu a tak tedy dokaze odhalit shodne obrazky s ruznym nazvem. U adresaru, ve kterych jsou stovky nebo tisice obrazku neni v lidskych silach to porovnat... navic kdyz jsou si podobne... mozna by stacilo i srovnani velikosti souboru (to je jen myslenka.. to nevim.. protoze velikost by mohl ovlivnit mozna i nazev (?))

diky

Já používám na obrázky Unique Filer, docela mi vyhovuje.

Nabízí sice porovnání i audio a video souborů, což by se mi taky hodilo, ale nějak mu to nejde. Obrázky zvládá bez ohledu na formát, jméno, velikost, rozlišení apod. Ale na audio a video to nefunguje.

Neznáte něco takovýho i na A/V soubory? Jestli je vůbec možný, aby to třeba na mptrojky šlo?