Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Torrents a veřejná ip adresa

Chci se zeptat. Slyšel jsem že na torrenty je lepší mít pro pc pevnou ip adresu než sdílenou ip adresu. Může mi někdo říct jak se mi to vyplatí. Slyšel jsem něco o tom že bych snad mohl potom stahovat rychleji. Díky

Tazatel píše, že má WiFi. Soukromá/neveřejná IP je popsána tady:
Jsou vyčleněny rozsahy tzv. interních (neveřejných) IP adres, které se používají pouze pro adresování vnitřních sítí (např. lokálních), na Internetu se nikdy nemohou objevit. Jako neveřejné jsou určeny adresy:
ve třídě A: 10.0.0.0 až 10.255.255.255 (celkem 16 777 216 adres)
ve třídě B: 172.16.0.0 až 172.31.255.255 (celkem 1 048 576 adres)
ve třídě C: 192.168.0.0 až 192.168.255.255 (celkem 65 536 adres)

šmarjá... soukromá veřejná IP adresa znamená, že mám přidělenou veřejnou IP sám pro sebe, s nikým se o ni nedělím, je moje soukromá, platím si za ni, když začnu dělat bordel na fóru, tak dostanu banána pouze já, nesveze se se mnou dalších 20 lidí. Tohle je soukromá veřejná IP.

Soukromá veřejná IP adresa je stupidní název, skutečným vlastníkem IP je ISP, fyzická osoba dostane právo od ISP s ní nakládat podle svého uvážení, respektive podle podmínek ISP !!!! ISP dostane IP adresu (rozsah IP adres) od nějaké mezinárodní organizace, co vím tak grátis. Dal už nic nevím, kdyby někdo měl link na info jaké jsou regule pro obdržení rozsahu IP adres pro ISP, bylo by to fajn :-)