Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nehraje mi sluchátko od telefonu

Prosím nevíte někdo co s tím? Mám nový telefon necelý 4 dny, před tím mi v pořádku hrála obě sluchátka, ale včera mi přestalo hrát jedno, hraje hrozně moc ztišeně a je jakože nečistý zvuk. To druhé hraje v pořádku. Nejdřív jsem myslela, že mi odešli sluchátka, ale poté co jsem vyzkoušela moje nové co jsem dostala k telefonu, zjistila jsem že je tam stejný problém. Přijde mi jako blbost aby mi odešel jack po tak krátké době co ten telefon mám. Nechci reklamovat celý telefon jen kvůli tomu, že mi nejde sluchátko. Nevíte někdo co s tím? Děkuji za rady!

Jestli v tom nejdou žádná sluchátka a ty soubory co přehráváš jsou v pořádku, bude to pravděpodobně jackem. Co máš za ten telefon? Jestli ho máš 4 dny, třeba ti ho vymění na počkání - kde je koupenej, je to objednáváno po internetu?

Můžeš jim ho poslat zpět, při nákupu po internetu máš právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od koupě. Ještě počkej, jestli tady někdo nenapíše něco moudrého a když ne, tak se domluv přímo s obchodem. Řekni jim, že si telefon chceš nechat, ale že nefunguje a nebudeš čekat měsíc na reklamaci, tudíž, že bys chtěla telefon vyměnit rovnou v té 14 denní lhůtě.

Jak už píše Rainy-žádej výměnu.Hlavně jim nekývni na reklamaci,nebo budeš čekat na opravu až měsíc a mezitím uplyne těch 14 dní na vrácení.Když se jim nebude něco líbit,tak že prostě telefon vracíš bez udání důvodu a koupíš si ho jinde.