Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mc.Word

:-DDobry den mam takovy dotaz....Kdyz chci neco napsat ve wordu tak tam mam cernou plochu a nebo tam mam obrazek vzdy kdyz otevru word jak to mam odstranit abych mela cisou stranku???Predem dik za odpoved :?::!:

milé děvče. Dám ti dobrou radu. V počítači máš jistě program zvaný WordPad, který nalezneš v nabídce Start, složka "Příslušenství". Tvým potřebám, soudě podle tvého dotazu, bude naprosto vyhovovat.

Tento program bude na 100% fungovat, a ty kvůli němu nebudeš muset krást.

Nevím, nechci být hnusný, ale jseš si jist zda není tento program zbytečně komplexní a přecpaný záludnostmi? Co takhle Notepad, ten už se nesnaží uživatele mást věcmi jako jsou rozdílné fonty a podobně ;-).

Mimochodem, co je to za módu psát místo jednoduchého v dvojité? Že by to byl návrat ke kořenům češtiny?

Najdi soubor Normal.dot

Bude zrejme v C:\Documents and Settings\Ivulik\Application Data\Microsoft\Templates\ (misto "Ivulik" tam bude slozka s loginem aktualne prihlaseneho uzivatele)

A ten soubor smaz. Pujde to jen pri zavrenem Wordu. Nepredpokladam, ze by tam byly i jine DOT soubory; pokud ano, presun je pryc, pro jistotu.