Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknutý tel.

Dobrý den,
už je to rok co se mi zasekl telefon. Pamatuji si, že jsem stahovala jakousi aplikaci a jak sem ji spustila tak se mi začal restartovat mobil. Telefon se nezapne nikdy úplně a já nevím co s tím. Tip mobilu je Sony Ericsson Xperia X8. Zobrazí se mi jen úvodní nápis (značka telefonu) potom normální logo a nakonec logo mého operátora. Potom se to tam na chvíli zasekne a začne se znovu restartovat. Takhle to jede pořád dokud se nevybije už celý rok. Nevím jestli jsem dělala přesně hard restart ale snažila jsem se přesně podle návodu. Nic se s tím nestalo a tel. se zapl stejně posekaným způsobem. Žádná nabídka ničeho. Nevím co s tím mám dělat prosím pomozte :(
Mockrát děkuji

A kdyby vás zajímalo proč sem to neřešila celou dobu až teď tak byl důvod že jsem si pořídila tel. nový a nevěděla sem že tento budu ještě potřebovat ale jak se dnes ukázalo tak ano...

ten hard reset bol teda robeny podla jakeho navodu?

vypni to, vyber baterku na par minut. Strc baterku. zmackni tlacitka dolava a doprava pod displayom, drz ich obe zmacknute, a zapni mobil (stlacit a pustit power tlacitko). Deje sa co?
(P.S> skusil by som to aj bez SIM karty preistotu. A P.S.: vsetko sa z telefonu vymaze)