Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedá sa mi niekedy prihlásiť na ICQ - asi ím fetuje server

Ľudia neviete prečo sa mi niekedy nedá prihlásiť na ICQ (aj kamarátovi niekedy)? Niekedy mi ide a niekedy jednoducho nie. ICQ ak sa mi nedá prihlásiť prepína slová CONNECTING a VALIDATING - potom sa z minimalizuje do TRAYICONY. A nedá sa ani cez QIP prihlásiť, čo je asi pochopiteľné. Neviete prečo? Nemám nainštalovaný žiadny firewall a ani antivír. Rozmýšlam o zmene alebo o vytvorení nového účtu v inom programe napr. Windows Messenger (ešte som to nepoužíval).

PS : skúšal som to riešiť aj cez Mirandu, keď sa mi nedalo prihlásiť, zobrazila sa správa - prihláste sa neskôr. Bohužiaľ sa mi nedalo prihlásiť ani po hodine.

asi im fetuje server

ja to prirovnanie chapem. v meste sme mali chlapka, ktory ked fetoval, nebola s nim rec a nekomunikoval s nami :-D8-)

inak ICQ vie byt velmi zaujimave, mnohym znamym sa nedari niekedy aj pol dna prihlasit. ja pouzivam mirandu a mne to (vacsinou) nerobi problemy.
kym som pracoval s ICQ klientom, stalo sa mi, ze som nevedel kecat s jednym kontaktom z contact listu, jednoducho mi zatuhol cely ICQ. bol to len jeden kontakt. S ostatnymi to bolo OK, ale musel som to riesit vytvorenim noveho uctu, lebo ten contact bol pre mna ten najdolezitejsi ;-) prosto je to zadarmo, tak sa mu nekoukejte na zubek :-D

k tomu, ze chcete prejst na MSN: situacia je obcas velmi podobna, bez akychkolvek pricin vas neprihlasi. treba skusat, nemusi v tom byt ziaden virus, spyware ci ina bestia...

ICQ v poslednej dobe aj mna sere, je to uz totalny moloch, prihlasuje sa to pol minuty, poslat do p...
Microsoftie nezmysly som moc nemal v laske, nanutene to vytvori nejaky passport janeviem na milion veci ani neviem kde vsade som tym padom registrovany, nacpe do databazy FBI, CIA, a antiteror organizacie :-D (joke)
Najradsej mam AOL instant messenger, aj ked aj ten ma obcas vypadok ale nevyskakuju tam na cloveka ziadne nezmysly kedze identifikacia je podla mena a to sa dost tazko scanuje nahodne. A nie su tam ziadne graficke piiiip

Tak môžem povedať, že najviac sa mi páči (aj z hľadiska funkčnosti) Windows Live Messenger. Jeho služby sú na veľmi vysokej úrovni aj čo sa týka užívateľských profilov, fakt klobúk dolu. Myslím, že pri ňom zostanem a budem nahovárať naň čo najviac ľudí. Veľmi ma to prekvapilo.