Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedá sa mi niekedy prihlásiť na ICQ - asi ím fetuje server

Ľudia neviete prečo sa mi niekedy nedá prihlásiť na ICQ (aj kamarátovi niekedy)? Niekedy mi ide a niekedy jednoducho nie. ICQ ak sa mi nedá prihlásiť prepína slová CONNECTING a VALIDATING - potom sa z minimalizuje do TRAYICONY. A nedá sa ani cez QIP prihlásiť, čo je asi pochopiteľné. Neviete prečo? Nemám nainštalovaný žiadny firewall a ani antivír. Rozmýšlam o zmene alebo o vytvorení nového účtu v inom programe napr. Windows Messenger (ešte som to nepoužíval).

PS : skúšal som to riešiť aj cez Mirandu, keď sa mi nedalo prihlásiť, zobrazila sa správa - prihláste sa neskôr. Bohužiaľ sa mi nedalo prihlásiť ani po hodine.

Tak môžem povedať, že najviac sa mi páči (aj z hľadiska funkčnosti) Windows Live Messenger. Jeho služby sú na veľmi vysokej úrovni aj čo sa týka užívateľských profilov, fakt klobúk dolu. Myslím, že pri ňom zostanem a budem nahovárať naň čo najviac ľudí. Veľmi ma to prekvapilo.