Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalace starší verze OpenOffice

Zrovna jsem se snažil 15 minut odinstalovat starou verzi OO 2.0.0
a pořád to chtělo soubor openofficeorg20.msi, který jsem neměl,
jen exe soubor. Nebudu zdržovat, je třeba spustit exe soubor,
přes výhružky pokračovat v instalaci, pak se na ploše vytvoří složka
s kýženým souborem msi. Pak odinstalace proběhne v klídku.

Aktuální stabilní verze 2.1 jsou ke stáhnutí :

2.1

Určitě tohle není horká novinka, ale kdyby někdo tápal ...

Mno, dotaz na OO fórum jsem zadal až teď, ale zatím můžu potvrdit
"bezinstalační možnost" používání OO 2.1 CZ.
Stačí zvolit u doc souborů volbu Otevřít v programu a zadat cestu
Program Files - OpenOffice - Programs - SWRITER.EXE a pro xls a pps SCALC.EXE,
případně exe soubory vedoucí přímější cestou, zkrátka pohoda.

OpenOffice 2.1 CZ v exe samorozbalovacím souboru je tady,
akorát si vzniklou složku zkopírujte, kam chcete a zadejte příslušnou cestu.

yva9h4

Budu-li mít odpovědi z OO, podělím se.