Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno instalace win 7

Zdravím, mohl by mi někdo poradit? při instalaci win 7 z USB se mi v průběhu instalace - na stránce "Kam chcete systém windows nainstalovat?" neobjeví žádné oddíly, dole je pouze napsáno "Nebyly nalezeny žádné jednotky. Chcete-li získat ovladač velkokapacitního paměťového zařízení pro instalaci, klikněte na tlačítko Načíst ovladač."

Hdd na který chci instalaci provést je -Toshiba disk drive MQ01ABD050- instaloval jsem ovladač ze stránek http://www.driverscape.com/download/toshiba-mq01ab d050-ata-device ale nic to nepomohlo.

[http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/909/5x  jcqd.jpg]

mohl by někdo poradit jak na hdd dostat nějaký ten ovladač nebo oddíly pro win?
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Nastav si v BIOSe SATA mode ne na RAID.
Strc disk do SATA konektora s co najnizsim cislom (nech to je na controlleri v chipsete).
Pouzivaj legalnu instalacku ne nejake tahane posahane bety.

Ked uz instalujes nejake ovladace ptak pre SATA controller, ne pre disk. Disk ziadne nepotrebuje.