Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blikání monitoru při startu pc

Zdravím pokaždé když zapnu pc tak mi při načítání windows 7 64bit bliká monitor vypadá to jako by se pořád dokola vypínal a zapínal sam od sebe. dokonce slyším že wondows najel a všechno ale obraz nenaskočí, naskočí asi po 3x restartovaní pc natvrdo. diky za radu

Může to být závada monitoru (něco kolem podsvitu, např. studený spoj kolem invertorů, nebo nafouknutý kondenzátor). Zkusil bych monitor na jiném počítači (nebo jiný monitor na tomto počítači - co se bude zdát jednodušší). Sázel bych ale na ten monitor.

Nafouklé kondenzátory se takto projevují. I by tomu odpovídalo to, že po několikátém restartu se monitor chytne. Prostě se po těch několika pokusech ty elyty trochu vzpamatují. Osobně bych zkusil nerestartovat PC, ale vypnout a znovuzapnout ten monitor.