Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Dym z pc

Ahojte teraz som zapol pc nic mu predtym nebolo a zrazu strasny zapach zacalo byt citit a akobyv... para...ale pc ide... co to je?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel) (fleg)
Trolling (fleg)

Připomněl jsem si jednoho kolegu, nejela mu oktávka, myslel, že by to mohl opravit sám (je ing. a CSc). Tak se do toho pustil, ale nedařilo se mu. Když pak zavolal do servisu, dostal radu aby se v tom už dál nešťoural a zbytečně si tak nezvyšoval cenu za opravu.
Tak podle toho co tu píše tazatel pokud si z nás nedělá
[http://pc.poradna.net/file/view/20042-ppp-jpg]
to pro něj platí nejmíň desetkrát.

Som na ocovom ntb, cely den sme riesili ten pc ale povedal ze co som si nadelal to si pak opravim ... vy tu hovorite o omne za mojim chrtom a smejete sa mi, naco ti ja robim z ruky bazen, ked vy mi to aj tak hodite na misku. Tak som to nakonec setko vybral von a rozhodnutie moje: chcem pls postupny navod ako tote veci nadrbat do pc, lebo us nervy mam len tejdnyjedny, co mam dat ako prve ale rychlo pls

Tak to netahaj. Mozes si to dat aj do vitrinky a kazdy den sa na to pozerat.

To si ani nepamatas ze co bolo kde strcene? Mas amneziu?
Jak sa vklada CPU do patice je nakreslene v navode k doske, ak si ho neprecitas tak to znicis. Fakt by si na to nemal sahat lebo si na dobrej ceste urobit skodu za dalsich par sto eur.

Pocuvaj mod man amneziu mam kupenu z internetu aj som to presel ale sekalo mi to na najnissich ditajloch us vtedy boli problemy ta nwm ALe nwm preco sem pises o amnesii na to tet serkam vis ja TU mam kopec papierov po stole po skrinkach a inych vitrinkach a asi si myslim se ked som dostal ten pc tak tie papiere sme uz davno zahodili do kosa taze mi pls poradte ak spojit tie pravitka ram cico a tak to nevadi pc je aj tak pokazeny ked mi ho pokazili na pcp oradni len chcem ho kus opravit aby som sol do opravovni aby som to v tasky nenosil

MAM TO ok co dalej len nwm lebo tie rámy trcia vonku ci to nebude vadit nevadi šivot ide dalej ... co dalej ee motor nie je ti žiža by som mal bibiku ves ta ja znalosti mam ja chodim na internet kasdy den a citam si o pc kopu veci aj ked vela veci pokasim ako opravim ale to nevadi oco povedal se na chybach clovek cvici nie UCI

totu desku my preloz nwm co to je deska dneska us to dufam bude, ok ta mam grafiku potom tu mam cerveny ventilator a take obzikove tvary vyzeraju nwm ako pravitka ak sa to vola? procesor mam ... toten chladic nieje namontovany hore na monitore? uplne navrchu ves lebo ja som vrch pc nerozobral

Mně se jednou stalo, že jsem po Novém roce přišel do práce, zapnu počítač (předtím jsem se v něm nešťoural) a taky, smrad a kouř - na rozdíl od tazatele počítač nenaběhl. Tak jsem ho oddekloval, zapnul, kouř šel z HD. Když jsem oddekloval HD, všiml jsem si jedné zuhelnatělé součástky. Označení už samozřejmě nešlo přečíst. Tipnul jsem si, že podle velikosti a umístění (součástka byla u napájecího konektoru) by to mohl být filtrační kondenzátor nebo nějaká přepěťová ochrana a že by ten HD mohl jít i bez ní. Tak jsem ji odpájel, zapnul počítač a počítač šlapal (a asi šlape dodnes - pak jsem ho musel předat kolegyni co měla horší a něco jí na něm nešlo spustit. Oznámil jsem IT specialistovi, že je tam nakoplý HD, ale ani jeho ani tu kolegyni to nezajímalo). Ale aspoň mne to donutilo, abych si všechny soubory z toho kouřícího počítače přetáhl do svého hlavního a pro jistotu ještě udělal zálohu.

Ja neviem asi som divny, ale mne sa tu nic vtipne nezda, na com sa tu vlastne bavite?
Vlastne keby tu viacero ludi nenapisalo, ze sa bavia zamkol by som to, ale naco kazit ludom zabavu.
Na rozdiel od inych som asi paranoidny a skor si myslim, ze sa nejaky pubertiak zabava na tom, ze s vymyslenou identitou a pribehom sa pokusa byt radobyvtipny a plytva volnym casom ludi, ktori ho mohli venovat tym, ktori naozaj potrebuju pomoct.
Ale ked vam sa to zda vtipne...hm asi mam divny zmysel pre humor.

Inak nemusim byt detektiv oriesok, aby som vedel, ze sa nebavim s dietatom.
1. Dieta urcite veku sa vyjadruje vzhladom na svoj vek, a to sa neda velmi dobre imitovat hlavne ak sa casto s detmi bavite viete ako uvazuju a vyjadruju sa.
2. Dieta nebyva hor do polnoci a nerozobera pc
3. Dieta byva doobeda v skolke/skole a nema pristup na internet
4. Dieta sa nevie zaregistrovat na poradni, vlozit si a upravit avatar, potvrdit registraciu
5....atd atd tych dovodov je viac, takze preto som to zamkol.