Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Novej foun, vytvořit účet Microsoft

Dobrý den,
koupil jsem ženě nového founa Lumii 925 a netušil jsem, že vytvoření banálního účtu u Microsoftu může být tak deprimující.
O co jde, po vytvoření účtu až po více jak 24 hodinách došel ověřující mejl (na xxx@seznam.cz)
Lumie je námi včera aktualizovaná na 8.1
Účet Microsoft stále v nastavení hlásí: Vyžaduje pozornost (modrý text)
Už jsme byli donuceni podle jiných stránek vytvořit účet na outlook i na hotmail.

Není možné stahovat žádné aplikace (baterka, Viber, Whatsapp atd...), mobil normálně funguje.

Googl moc neporadil, jen jsem se dočet, že není třeba u WP 8.1 používat účty Microsoftu, že může být i od Seznamu...
Prosím o radu, kde najít, nebo kdo poradí, jak vytvořit účet pro Lumii, aby šlo vše normálně.
PS: švagr má Lumii 920 a jeho postup na 925 nefunguje, sám se diví- postup je odlišný a i když logicky se snažíme o cokoliv, tak to nejde...
Klidně bych někam volal, na podporu, ale asi šetří na lidech, žádnej tel odkaz jsem nenašel
Předem moc děkuji

OK, pardon, jsem zoufalej...
vytvářeli jsme účet, použili xxx@seznam.cz k ověření. To došlo až po 1 dni, dnes a ověřením to napsalo:
Nesprávná e-mailová adresa
Účet Microsoft použitý k přihlášení nepředstavuje e-mailovou adresu, která vyžaduje ověření. Pokud chcete ověřit správnou e-mailovou adresu, postupujte podle pokynů v ověřovací e-mailové zprávě a přihlaste se pomocí e-mailové adresy uvedené v této zprávě.

1) Ano, snad, nevím. Ano snad mám. Ale nejde ověřit. Hlásí výše uvedené.
2) Nejde ověřit, po ověření to píše výše uvedené. Chtělo to nějaké ověření pře SMS a to neudělalo nic, jen se objevilo zase ověření.

Všechno co opisuji kontroluji, nedělám chybu v opisování, ale prostě to nejde. Hlavně že na webu umí najít kde bydlím, město...

Už jsme se rozhodli a founa uvádíme do továrního nastavení a jdu na to od počátku.
Otázka pro Vás: Je opravdu možné použít emailovou adresu od seznamu?

Děkuji pěkně

Otázka pro Vás: Je opravdu možné použít emailovou adresu od seznamu?

- nevím, neslyšela a nečetla jsem o tomto postupu, několik e-mail účtů se dá v tel. sdružit do jedné složky, ale stejně musíš mít micr. účet, jak jinak chceš ovládat pohodlně tel. přes pc a zároveň zálohovat soubory.

http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-to/wp8/accou nts-and-billing/what-is-a-microsoft-account

Co když účet nemám?
Pokud používáte některou z výše uvedených služeb, účet Microsoft už máte, takže se pomocí této e-mailové adresy a hesla můžete přihlásit k telefonu. Pokud účet zatím nemáte, provedeme vás jeho vytvořením v telefonu. Nebo si účet můžete vytvořit na webu pro přihlášení pomocí účtu Microsoft.

Vytvor ucet na PC a pak se k nemu jen prihlas v tom telefonu, vic nevim, telefon s WP nevedu, jen me to zaujalo, ze to je dle tveho popisu u WP tak slozite.