Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač pro kameru Labtec

Nedokážu nalézt ovladač ke starší webkameře. Jediné co o ní vím, je nápis Labtec. Typ jsem nenašel.
Doména labtec.com nabízí nějaký ovladač a prodej žeber v Brně - viz obrázek. Ovladače jsem stáhnul 3 a není to ani jeden z nich. Žebra jsem nezkoušel. Potřebuji ovladač.

S ním je to dost zoufalý. Jeho česká žena odjela na výlet se synem. On okamžitě zasedl k počítač k pornu a během půl hodiny mi volal, že tam má policii české republiky. Kvůli tomu jsem tam hlavně jel. Abych to odviroval, než se vrátí jeho žena.:-D
Pak jsem mu něco dělal s mikrofonem ve Skype. To byl taky nervózní, že když chtěl zavolat domů a popřát k ramadánu, tak ho neslyšeli, protože mu nějaké dítě stáhlo hlasitost mikrofonu. Musel volat z mobilu! Tolik peněz investoval do své rodiny! A pak donesl kameru, kterou dostal jako dárek před 4 lety. Nikdy ji nezapojil, ale v rámci úklidu zůstala jen kamera, ale cd a krabička jsou pryč.