Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout PC

Dobrý den,
když zapnu počítač , nenaběhne nic. Pouze je zaplý a svítí červeně kontrolka RAM.
Paměť RAM tam vloženou mám. Nevíte , v čem je problém?

viz obrázek: N8T.jpg

Ještě jak počítač fungoval , tak jsem vytáhl RAM. Když jsem je tam vracel zpátky a zapl PC , tak nastal tento problém

Takze PC prestalo fungovat po tom, ako si sa v nom hrabal? Naco si vytahoval RAM? Zasunul si ju naspat spravne (da sa vlozit aj naopak - s trochou snahy a sily)?

//
Toto este bude zaujimave, aj "ms" sa mozno zastavi...

Tak tam davaj RAM po jednej, do roznych slotov, a spravne, ne blbo jak teraz. A skusaj to zapnut, a zakazdym rob clear CMOS (vyber knoflikbaterku). S RAM sa manipuluje pri vypnutom PC z 230V (preistotu).

Tu citacku odpoj uplne od dosky, kompletne.

Je aj mozen ze si tam tym vytahovanim RAM nieco znicil, trebars zlomil dosku, ak je blbo uchytena apod