Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí grafika ?

Zdravím , jelikož mám notebook napadlo mě jestli neexistuje něco jako externí grafika. Nechci rozdělávat ntb a ještě měnit grafickou kartu na tolik si nevěřim. Zkrátka neexistuje externí grafika např propojením USB ?

Existovalo par nb, ktore mali MXM slot na externe grafiky, bolo to nenormalne drahe riesenie, zabudni na to (a uz duplom nie cez USB).

Nechci rozdělávat ntb a ještě měnit grafickou kartu na tolik si nevěřim

nekomentujem.

Jednoducho, ked chces hrat, nemas si kupovat nb.

existuje,do usb ,má ovšem len VGA rozlíšenie,takže tak nanajvýš použitie kancelária,vyrába to Toshiba,a kedysi,tak cca 3-4 roky dozadu ponúkal Asus,MSI externú prídavnú "skriňu",do ktorej sa dala vložiť pciexpress grafika,bolo to relatívne drahé,či to ešte ponúkajú a vyrábajú netuším ani omylom,zrejme to upadlo do zabudnutia,možno kvôli vtedajšej cene,stálo to cca tolko,čo dnes low-end notebooky.........čo sa týka už tu niekokolkokrát spomínanýcj MXM,niektoré notebooky majú MXM grafiky/na počudovanie aj niektoré bežnejšie predávané Acery/,ovšem pre svet pc ich dnes vyrába už len MSI a aj to len výlučne na priamu objednávku zákazníka/nechcem si ani predstavovať tú cenu/,k tomu ovšem treba vedieť,či je to MXM revI,II,III,ktoré niesu medzi sebou kompatibilné ani omylom,majú iné rozmery a napájanie,takže sa nedajú zameniť ani kladivom a majzlíkom,okrem pc sveta MXM používa apple v iMAC,macbookoch,tie sa zasa nedajú použiť v pc zariadeniach kvôli špecifickým apple úpravám hardwaru a firmwaru