Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI GTX 970

Ahoj,

mám možnost koupit tuhle kartu http://www.czc.cz/msi-gtx-970-gaming-4g/160231/pro dukt do mojí sestavy:

Deska: ASROCK 970 extreme 4
CPU: AMD AMD Phenom II X4 965 Black Edition
GPU: AMD Radeon HD 7770, 2048 MB, Typ: GDDR5, Sběrnice: 128bitová, PCI Express 3.0 x16
Paměti 2x4 GB

Otázka je, jestli tu kartu to moje PC nebude brzdit? Mám sice v plánu koupit i7, ale v bližší době asi ne.

Děkuji předem za názory :-)

Ty karty máš třeba na 2500 nebo 4k rozlišení takové nemám takže k ničemu že. Kdžy se podíváš na testy i reál tak 280x stačí. Kromě toho tu novou hru budou muset předělat, už vidím kolik lidí jsi to zahraje. Většinou se kupuji grafiky tak do 6000kč a to jsi moc nezahraješ.