Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavirovaný PC (?)

Dobrý den. Prosím o radu. Dnes jsem provedl pravidelnou kontrolu PC programy: Ad-Aware SE, Spyware Blaster, Spyware Terminator - u těchto programů bylo konečné vyhodnocení OK. Ale Spybot-Destroy 1.4 nalezl několik "breberek", které jsem "opravil". Pak jsem PC opětovně tímto programem opět skenoval, kdy mi bylo vypsáno: Gratulujeme. Nebyly nalezeny žádné špionážní programy, ale pod tímto bylo: 1.) Cache (109)- otevření odkazu - Cache (109)Internet Explorer (Ivan): Cache další: 2.) Cookie po otevření Cookie (8) Internet Explorer (Ivan): Cooke 3.) Log se třemi odkazy: 1.) - Activity:SchedLgU.Txt C:\WINDOWS\SchedLgU.Txt, 2.) -
Shutdown: System32\wbem\logs\wbemess.log C:\WINDOWS\System32\wbem\logs\wbemess.log 3.) - Shutdown: System32\wbemlogs\wmiprow.log C:\WINDOWS\System32\wbem\logs\wmiprov.log
S uvedením, že tyto soubory nebyly opraveny a je nutné provést restart PC. Ale po restaru se situace pořád opakuje. Zde se ptám, je to problém? Děkuji.
P.S.: Ještě doplňuji přesné znění : Některé problémy nemohly být opraveny, důvodem může být jejich přítomnost v paměti. Toto může být opraveno po restartu.

Ach ouvej, kdy už konečně výrobci "antivirových" programů a "antispyware" zemřou všichni bolestivou smrtí a dají pokoj.

Nevím jaký má tenhle Spybot problém s tvou IE cache a cookies, ale co se týče souboru schedlgu.txt, to je log scheduleru, WMI je management architektura WIndows v korporátních sítích a WBEM je Web based enterprise management.

Jsou to otevřené soubory systémem a tenhle Spybot je tudíž nemůže otevřít.

Google: 6.html

(IGNORUJ radu zastavení scheduleru, protože je to jedna z typických pověr ohledně Windows XP - toto ve skutečnosti zpomalí systém, oproti chování ve Windows 2000.)

Zkus restartovat do nouzového režimu, případně se přihlásit do jiného profilu (kvůli cache a cookies), snad si to ten program někam poznamená a uklidní se.

Vladimíre děkuji, po pravdě řečeno tak 1/3 tvé rady jsem nerozuměl (cca uprostřed textu), ale to nevadí, nouzový režim atd vím "vo co go" zkusím to. Ale zavětřil jsem jak lovecký pes ohař u slova zpomalení systému - můžeš toto nějak upřesnit, nebo ideální by bylo poradit jak toto "napravit" nebo zamezit? ? Myslím tím to zpomalení.

Prgram ti vypsal, ze nenasel zadne spionazni programy. OK, takze tam nejsou takove ktere dokaze najit.
ak ti vypal soubory, do kterych se nemuze podivat, protoze jsou otevrene systemem nebo nejakym programem. LOG jsou obvykle normalni textove soubory, do kterych zaznamenava nejaka cinnost programu. Do tech se spyware neschova.

Jediny vir, o kterem vim, ze byl ukryt v textovem souboru byl tzv. albansky virus.