Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojenie notebooku k tv

Pri pripojení notebooku k TV nemám farbu. Na notebooku sa viem pripojiť len cez S-Video a VGA. Pri kúpe notebooku som mal program windows vista,starší tv orava farba bola. Teraz na notebooku má inštalovaný windows 7,nový tv LG viem sa pripojiť cez S-Video ale bez farby. Cez vga nie vôbec. Cez požičaný notebook všetko funguje cez HDMI. Otázka: mohol tento problém spôsobiť novo nainštalovaný windows7? Mohlo by to fungovať keby som sa vrátil k pôvodnému programu? Ďakujem.

No tak priateľu máte pravdu. Ja som sa až takýmito detailami vôbec nezaoberal/v podstate som laik a veľmi pekne ďakujem za váš záujem a pomoc/. Na fóre som sa dočítal,že treba toto zariadenie inak to nebude fungovať/notebook má 7 rokov/. Teraz už viem,že som urobil chybu,zaplatil som skoro 33 eur,no skúsim to vymeniť. Ešte jedna otázka,pričom vám nechcem rušiť nedeľné popoludnie,Váš názor môže to potom fungovať?