Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Maxthon a IE7

Jako standardní prohlížeč používám Maxthon 1.5.9. Využívá instalovaný IE6. Získám vyšší stabilitu Maxthonu po instalaci IE7?

Občas např. při stahování větších souborů zabírá cca 100% systémových prostředků a jediná cesta, jak z toho ven je Maxthon odstřelit. Což je např po stažení cca 30MB docela nepříjemné.

Firefox nechci, nevyhovuje mi a samotný IE7 nemá spoustu věcí, na které jsem u Maxthonu zvyklý. Jiný důvod než případné zvýšení stability pro přechod na IE7 nevidím.

Pro JaFiho: na stránkách Maxthonu v novinkách uvádějí "Solved several IE7 related problem", takže asi by to tak nějak fungovat mělo.

Ale jen tak se zeptám: proč vlastně v IE7 používat Maxthon? Já myslel, že jej většina lidí používala kvůli záložkám, ale ty už IE7 obsahuje také, pokud se nepletu. Takže co je tak zázračného na Maxthonu?

proč vlastně v IE7 používat Maxthon?

Protože např. IE7 neumí "vytahovat odkazy", nemá gesta (alespoň v beta verzi, kterou jsem zkoušel je neměl), nemá rozsahem obdobné podmenu na záložkách ...

Zkusím si tipnout, co by mohlo být vytahování odkazů - když je URL adresa uvedena v textu (nejedná se o aktivní hyperlink), tak aby bylo možno otevřít adresu té stránky bez Copy&Paste. Takovou vychytávku mám třeba ve Firefoxu. Ale třeba má na mysli úplně něco jinýho... :-)

Vytahování odkazů - dobrá to věc ;-) levou myší chytnu odkaz a vytáhnu ho mimo něj. Odkaz se otevře v nové záložce.

Co bych ještě chtěl? - kromě uzamčení listu, například seznam odkazů

Ale to už je mimo téma a nechci rozpoutat žádnou flamewar. To jen pro dokreslení, proč např. mi vyhovuje více Maxthon.

A ještě jsem zapoměl. IE7 v beta verzi neměl panel odkazy, resp. mi se ho nepodařilo nijak zprovoznit.