Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s tiskem u multifunkční tiskárny HP psc 1200 series

Dobrý den,

mám problém s tiskem na v předmětu zmiňované tiskárně. Pokaždé, když pošlu jakýkoli text na tiskárnu, tak mi vyskočí hláška:
Chyba systému. Dokument nelze vytisknout kvůli chybě systému. Zkuste tisknout znovu. Pokud neuspějete, restartujte Windows a zkuste tisknout znovu.
Zvláštní je, že když provedu kopírování dokumentu přímo na tiskárně, tak mi dokument vytiskne, ale z PC ani náhodou. Odinstaloval jsem tiskárnu a znovu ji nainstaloval, ale nic se nezměnilo, problém přetrvává. Jediné co jsem přes počítač z tiskárny dostal byla kalibrační stránka pro kalibraci scaneru, jinak nic. Dokonce ani z příkazové řádky, nebo z poznámkového bloku. Tiskárna obsahuje 2 kazety s inkoustem - černou a barevnou. Barevná je téměř prázdná - může tohle být důvod problémů? Divný je, že nelze tisknout ani když barevnou vyndám a nechám tam jen černou.
Jsem z toho zoufalý, můžete prosím někdo poradit, co s tím?
Základní deska DFI Lanparty nF3 Ultra-D, tiskárna připojená přes USB (zkoušel jsem ji připojit i na jiné USB - výsledek stejný), systém WIN XP professional SP2.
Předem děkuji za jakoukoli radu.
Petr

Ve Správci zařízení je všechno OK, žádný konflikt?
Nemáš ve vlastnostech tiskárny zaškrtnuto Používat tiskárnu offline nebo Pozastavit tisk ? Zkušební stránka se taky asi nevytiskne, že?
Kdyi jsi naposled na tiskárně tisknul, a ještě fungovala?

Ve správci je všechno OK, pozastaven tisk není a tiskárna je v offline režimu jen při vypnutí, při zapnutí se mi správně ohlásí a detekuje se ve stavu připravena. Vůbec netisím, kde by mohl být problém. Doufám, že nebudu muset sáhnout k přeinstalování windowsů... Naposledy jsem ji použil někdy před vánocema....

Barevná je téměř prázdná - může tohle být důvod problémů? Divný je, že nelze tisknout ani když barevnou vyndám a nechám tam jen černou.

To by mohl bejt problém - některý tiskárny jsou pěkný svině a kde-co se jim nelíbí. Zbytek viz rady od hosta.

Pavel

Odinstaloval jsem tiskárnu a znovu ji nainstaloval, ale nic se nezměnilo, problém přetrvává.

Postupovals přesně podle návodu? Já mám PSC 1500 (asi, nechce se mi to hledat) a musí se instalovat přesně podle návodu (tj. není jedno kdy se zapne, kdy se vloží jaká CD a tak).

Pavel

Jel jsem přesně podle návodu - instaloval jsem ji už několikrát (při přeinstalování systému) a vzy v pohodě. Zkusím ještě v pondělí brnknout na technickou podporu HP co mi na to řeknou (popravdě si od toho moc neslibuju), každopádně vyměním tu cartrige a pokud nic nepomůže, tak holt budu muset šlapat do servisu (pokud už není v záruce, tak jdu do nový, to se mi ty koruny vyhozený za servis nerentujou...) Každopádně děkuju za rady a pokud kohokoli ještě něco napadne, budu vděčný za radu.

Mám HP 7350 a mám podobný problém. Po asi dvou letech trápení jsem přišel na to, že nesmím této tiskárně zakázat cokoliv po spuštění. Jestli používáš nějaký program který to umožňuje, tak se tam mrkni a vše tiskárně povol.

Když nad tím tak přemýšlím, tak to vypadá, že se tento problém objevuje po nové instalaci windowsů XP se servispackem 2 (předtím jsem měl win SP1) a zároveň s tím připojení na novou desku DFI Lanparty. Zkusím v pondělí zavolat na technickou podporu HP a uvidím, co mi tam řeknou....

Zdravím všehny,

problém je pravděpodobně v DEP, zkuste:
start -> ovládací panely -> systém -> upřesnít -> Výkon(nastavení) -> záložka Zabránení spuštění dat DEP
a tady přepněte na tu prní volbu (Zabránění spuštění dat pouze pro důležité systémové programy a služby)
Tenhle postup funguje a 3320, 3325 a 1215, ale měl by být všeobecně platný pro všechny HP s tímto problémem. Asi nějaká vlastnost ovladačů od HP

Hpdně zdaru
NosekZ
v případě dotazů: NosekZ(a)centrum.cz

Dobrý den,
potřebuju najít na netu program k této tiskárně hp psc 1200, jelikož mi nejde CD-romka tak si to nemužu naistalovat:-( prosím jestli jde na netu najít tento program tak mi prosim napište kde to mám najít děkují mnohokrát Alice.
P.S. prosím napiště mi na tento e-mail : AHlobilova@seznam.cz, ještě jednou mockrát děkuji, a přeji příjemný den naschledanou :-)