Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s tiskem u multifunkční tiskárny HP psc 1200 series

Dobrý den,

mám problém s tiskem na v předmětu zmiňované tiskárně. Pokaždé, když pošlu jakýkoli text na tiskárnu, tak mi vyskočí hláška:
Chyba systému. Dokument nelze vytisknout kvůli chybě systému. Zkuste tisknout znovu. Pokud neuspějete, restartujte Windows a zkuste tisknout znovu.
Zvláštní je, že když provedu kopírování dokumentu přímo na tiskárně, tak mi dokument vytiskne, ale z PC ani náhodou. Odinstaloval jsem tiskárnu a znovu ji nainstaloval, ale nic se nezměnilo, problém přetrvává. Jediné co jsem přes počítač z tiskárny dostal byla kalibrační stránka pro kalibraci scaneru, jinak nic. Dokonce ani z příkazové řádky, nebo z poznámkového bloku. Tiskárna obsahuje 2 kazety s inkoustem - černou a barevnou. Barevná je téměř prázdná - může tohle být důvod problémů? Divný je, že nelze tisknout ani když barevnou vyndám a nechám tam jen černou.
Jsem z toho zoufalý, můžete prosím někdo poradit, co s tím?
Základní deska DFI Lanparty nF3 Ultra-D, tiskárna připojená přes USB (zkoušel jsem ji připojit i na jiné USB - výsledek stejný), systém WIN XP professional SP2.
Předem děkuji za jakoukoli radu.
Petr

Barevná je téměř prázdná - může tohle být důvod problémů? Divný je, že nelze tisknout ani když barevnou vyndám a nechám tam jen černou.

To by mohl bejt problém - některý tiskárny jsou pěkný svině a kde-co se jim nelíbí. Zbytek viz rady od hosta.

Pavel

Když nad tím tak přemýšlím, tak to vypadá, že se tento problém objevuje po nové instalaci windowsů XP se servispackem 2 (předtím jsem měl win SP1) a zároveň s tím připojení na novou desku DFI Lanparty. Zkusím v pondělí zavolat na technickou podporu HP a uvidím, co mi tam řeknou....

Zdravím všehny,

problém je pravděpodobně v DEP, zkuste:
start -> ovládací panely -> systém -> upřesnít -> Výkon(nastavení) -> záložka Zabránení spuštění dat DEP
a tady přepněte na tu prní volbu (Zabránění spuštění dat pouze pro důležité systémové programy a služby)
Tenhle postup funguje a 3320, 3325 a 1215, ale měl by být všeobecně platný pro všechny HP s tímto problémem. Asi nějaká vlastnost ovladačů od HP

Hpdně zdaru
NosekZ
v případě dotazů: NosekZ(a)centrum.cz

Dobrý den,
potřebuju najít na netu program k této tiskárně hp psc 1200, jelikož mi nejde CD-romka tak si to nemužu naistalovat:-( prosím jestli jde na netu najít tento program tak mi prosim napište kde to mám najít děkují mnohokrát Alice.
P.S. prosím napiště mi na tento e-mail : AHlobilova@seznam.cz, ještě jednou mockrát děkuji, a přeji příjemný den naschledanou :-)