Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem case

ahoj

potrebujem case pre herny PC

niajaky jednoduhy vzhľad, hrubšie blechy aby nevybrovaly, zdroj dole ( ano viem že to bude vysavat prach z podlahy)
middle tower pre ATX dosku
GPU budem mať dlhú max 270mm a CPU chladič SilentiumPC Fera 2
cena 20-60€

môžte v poho aj viac navrhov

Co čekáš, podle mě si vybral dobře CM Force 500 v základu má zadní odsávací točák a to jakou nasávací "účinnost" bude mít si určíš sám, tím jaký použiješ/koupíš přední 120/140mm ventilátor který v základu není.
(pro méně výkonné stroje je dostatečné pro větrání zadní + zdroj)
Horní pozice zdroje má výhodu, že zdroj částečně pomáhá zadnímu, při výměně luftu a tím šetříš další nutný u krabice se zdrojem dole = min většinou tři točáky.

myslene to bolo tak že prave kôly tomu zdroju hore som ho nechcel
napajaci kabel ku zdroju ide poza podlahu je tam taka lišta ktora sa zhadzuje aj skusom parkiet ( kto to vymyslel a montoval to neviem :D ) keby že mam zdroj hore kabel by bol kratky

no na SK je dost malo obchodov kde silentiumpc majú ale napr jedna snich je gigastore ktorá ale neviem či je najlepšia volba :)

alzu mam 5 min od baraka a kedže auto nieje práve dotupne dost sa mi to hodi

a tiež si myslim že je aj dost inych case ktore by boly tiež dobra volba a alza ich ponúka :)