Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SIM modul

Ahoj,chci se zeptat,existuje nejakej modul pro SIM kartu? Kterém by se dal zapojit do tabletu? Jelikoz mám tablet bez SIM slotu a docela bych potreboval tu SIM tam mít...díky za odpoved

??? k čemu ti bude SIM karta bez GSM hardware ?? tedy prímač, vysílač, procesor so software který by to celé rídil ?

predstav si to tak, že služba GSM je jako cestovani autobusem, SIM karta je jako stvrzenka že platíš, neco jako cestovní lístek

Tobe chybí autobus, samotný cestovní lístek je Ti k ničemu

... :puff:

na všeobecné použitie pre každý tablet takéto niečo neexistuje,existuje,resp.existovalo len pre pár modelov tabletov,ktoré sú/boli na to vybavené už z výroby a majú/mali na to predpripravenú "šachtu" na tele tabletu a tieto moduly sú neprenosné na iný typ,dnes už väčšinou takéto tablety boli nahradené modelmi,ktoré už majú gsm/3G zabudované priamo na zákl.doske a na SIM kartu je tam už len slot podobne ako v telefonoch,tablety bez gsm už dnes nieje možné dodatočne vybaviť možnosťou použiť SIM kartu na účely ,na ktoré je určená...