Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přerušena obnova systému

Upozorňuji že jsem amatérka v oblasti počítačů , tak prosím o schovívavost. děkuji
Jelikož nám v domě vypadl el. proud, tak se mi přerušila obnova systému a po hodině když jsem se o to pokoušela znovu, tak se mi objeví jen prázdná tabulka - čili nemohu ji spustit znova . Vzniklo dalších X problémů např. - se do mejlové schránky přihlásím, ale je prázdná, poslat sem na Živě, tento příspěvek taky nejde odeslat - klikám na ODESLAT a nic. Posílám to tedy z jiného noťase. Bude problémů asi plno. Jo a taky se při obnově systému obnjevila tabulka že mám málo virtuální paměti .PC je tedy dost nefunkční.Mám Wond. XP , Mozila Firefox. Poradíte co s tím? děkuji moc

Upozorňuji že jsem amatérka v oblasti počítačů

díky ale čekám na jednoduchou radu

Amater nema co taketo veci riesit a na jednoduchu radu zabudni....tvoje pc e dobabrane takym sposobom, ze jednoducha oprava nieje mozna. A je fuk co si myslis alebo co hovoris.

Vykopiruj si z disku dolezite data, sformatuj C a preinstaluj si system. Je to v takomto pripade jedine riesenie, najefektivnejsie a najjednoduchsie.

Oprav si skrížené clustre "chkdsk" na primárnom hdd, potom oprav MBR a pre istotu aj programovú tabuľku MFT.
--
Následne vykonaj recovery (obnovu, bohužiaľ nevieme, o čo sa jedná).

(Vidím, že obnovu dát máš už "ako rutinu", tak ju vykonaj z tejto svojej poslednej zálohy.
-
Venuj sa podrobnejšie zálohe a obnove nielen dát, ale aj systému.