Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Raspberry pi a wifi

Zdravím,
chci se zeptat zda raspberry pi zvládne při zapojeném USB Wifi adaptéru přenášet dost kvalitně data přes Teamviewer na Televizi připojenou přes HDMI.
Díky

televize nemá lan připojení? pak někdo vybral špatný model, jestli si hraješ na stream - ale zrovna s raspberry...
spíš ten malina třeba s běžícím xbmc tahá video ze sítě a přes hdmi ho zobrazuje na telce.

ještě k dotazu: televize má klienta teamviewer?

jinak se na takové věci požívají minipřehrávače řady mk802.

:-D super tak ted už vím že mi to nepujde :-) díky za pomoc :-) Teamviewer potřebuji na přenos důležitých informací z jednoho pc na několik dalších míst kde nemůžu použít kabely pro další monitor atd. A samotný Teamviewer pro to jelikož je všem lidem co tu dělají příjemný na obsluhu (prostě v něm již umí)

Kamerový systém z obchodu který je situovaný na jednom jediném PC v kanceláři, kde je sice dobře umístěný, ale potřebuji obraz z kamer také přenést do několika pracoven po firmě...napadá-li tě jednodušší řešení jen sem s tím ;-)

Co na tom chces ovladat?
Ja som pouzival isty cas TightVNC, otazka je ci existuje client pre raspberry (na google najdes vacsinou navody pre opacny smer - tight VNC server na raspberry ktory je bez monitora, a client na PC aby si tym ovladal raspberry. Smer ktory chces ty t.j. client na raspberry som narychlo nenasiel, musis hladat)

Jsou ty starší lidé co jsou rádi, že si přečtou email. Teamviewer už znají. Jinak je budu zas bolestně učit něco nového. Určitě si říkáš, že stačí dvě tři kliknutí a přenos běží, ale i ta jsou někdy těžká pro tu posádku tady :-D Hele díky moc a já se po nějakém VNC podívám a zprovozním to. Také je možnost nechat to běžet nonstop :-D

nad tím sem také přemýšlel, ale raspberry mne oslovilo svoji kompaktností, TV pověsím na zeď a malinu dám do obalu k tomu a bude to cajk, v těch pracovnách je potřeba co nejvíc místa. A ještě prach a takové věci.

Cela koncepcia je zla.
Pozerat obraz z kamier cez akykolvek protokol (RDP, VNC, TV a pod) ti zabije kludne aj 100Mb siet. Navyse klienti su optimalizovani, takze sa bude znizovat kvalita a pod. Ako nudzovka ok, ale davat to este na TV?
Spravne riesenie je instalacia klientov, aj ked kamerovy system bezi na jednom pc tak si ho mozem pozriet cez klienta bez nutnosti ohromneho datove toku. Inak taka 2MPx kamera spravi pri plnom vykone kludne aj 40Mb.