Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje LAN

Dobrý den, dnes jsem konečně dal do pořádku počítač. Ale nastal problém. Nefunguje mi internet. Jelikož je tam nainstalován nově Windows tak mě napadlo nainstalovat ovladače. Ale bohužél ani ovladače se napodařilo nainstalovat. Neustálo to píše ať zapojím LAN kabel. LAN kabel je ale zapojen. Ale nesvítí kontrolní diody. Nevíte co s tím? Děkuji
Deska: MSI G41M P33 Combo

Switch jsem vytáhl z funkčního spoje.

co? Strc druhy koniec kabla niekam kde blikaju kontrolky. Switch je v elektrike? Blikaju na nom kontrolky? Dalsie porty switcha tiez nic?

V BIOSe si mas skontrolovat ci je tam onboard LAN na enabled. A nainstaluj ovladace do Win, z webu vyrobcu zakl.dosky.