Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB na časté přenášení- Vaše zkušenosti

Zdravím a na znalé se obracím s prosbou o sdělení zkušeností.

Můj starší NTB Lenovo X60 mi již definitivně dosloužil.A tak začínám hledat náhradu.
Mé požadavky jsou nenáročné: OS Windows, internet, práce v Microsoft Office- toť vše.
Co se týká ,,konstrukce,, , měl by něco vydržet, resp. bude často přenášen.
Uvažoval jsem nad takovými typy jako jsou např. :
http://www.gigacomputer.cz/zbozi/612611-asus-f201e -kx052h-black.html
a jim podobné.

Otázkou je, nerad bych tahal ,,cihlu,, , ale nejsem si jistý, zda-li tyto ,,tenké/tenčí,, notebooky jsou dost pevné na časté přenášení.
Díky za zkušenosti

Sem a tam tahám Acer AO756-987bckk, ve futrálu. Je to celý plastový, ale jakž takž to drží. V rozích praská ten plastový rámeček displeje, nic hrozného. Za tu cenu jsem toho ani víc nečekal.
Třeba na starém HP Pavilion šlo tohle všechno do kytek taky dost rychle, měnil jsem už oba panty a vlastně celý rámeček displeje (i se zadním panelem - díky těm "zadrhujícím se" pantům vyskákaly i matičky zalisované do zadního deklu..). Přitom cenově to bylo úplně jinde. :-|
U Asusu nevím, řekl bych ale, že to"zpracovaní" bude podobné, jak u Aceru.

Gigacomputer a Aušus, značky nejshitovější.

Pokud chceš pořádný subnotebook (a ne pofidérní netbook od pofiderního výrobce koupený u pofiderního prodejce), tak si částku vynásob cca 10.

Rozumné malé spotřební plečky za přijatelnou cenu dělá Acer - není to hitparáda, ale přežívá to i službu u rozšafných slečen, které s těmito plečkami lezou do postele a tahají je všude možně po kabelkách. Počítej ale, že vzhled utrpí, protože to je plast. Pantíky řešeny prostě, ale celkem spolehlivě, klávesnice průměr (jediná chyba jsou malé kurzorové klávesy). Výhoda je použitelný procesor, žádné zdechlé Atomy typu Celeron/Pentium N.

http://www.czc.cz/acer-travelmate-b113-m-33214g50t kk-w8p-w7p/136584/produkt

edit: ten AO756 je IMHO přímý předchůdce B113..

Hmmm, to jsem možná náhodně vybral líp, než jsem čekal. Myslel jsem, že Asus na tom bude podobně... Bez Win, nacpal jsem tam LinuxMint. Mně to tak nějak bohatě stačí, na to co od toho chci...
To jen tak pro doplnění.
edit: Do postele s tím občas vlezu taky, podkládám to Asterixem, aby to trochu chladilo.:-D