Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který zvolit windows

Který zvolit Windows? 8 , 8.1 Pro , 8.1 Enterprise ? U 8.1 Pro mám dotaz , kámoš má 8.1 Pro a pokaždé když mu počítač najde nějakou chybu atp. tak se mu automaticky restartuje PC , jde to nějak vypnout?Na počítači především hraji jen hry , nic víc :) Děkuju :)

OT: co je na Symbianu tak blbýho?

XP na tom nejsou tak blbě, jak ti mediální masáž Microsoftu podbízí, problémem XP jsou jeho často nablblí uživatelé, kteří prostě musí mít admin účet. Jen chybí podpora DX11, což logicky zaříznul sám Microsoft, aby podpořil prodej nových systémů. Marketing.

Ano ale to neni preto ze by nemohli, ale preto ze MS standarne v novych kompileroch to nastavuje aby ti to zahlasilo ze ne. Preco asi to ten MS robi :)
P.S. mozu existovat aplikacie ktore potrebuju pouzivat nejake uplne nove dodatky v strukturach ked idu na WinAPI alebo podobne, ale vseobecne taketo poziadavky by nemala mat ziadna normalna aplikacia, a aj napriek tomu moze mat nastavene defaultne ze neinstalovat sa na xp, lebo autor je ignorant, apod.