Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU do stareho pocitace( co tam muzu nacpat)

Zdravim potreboval bych prosim vas poradit jakou GRAFICKOU kartu tam muzu dat, co byste doporucili.
Vlastnim stare PC do ktereho sem obcas neco v posledni dobe dokoupil(v prubehu dvou let)
PC mam od roku 2007/08 nejsem si jist. Nynejsi sestava:
CPU: dualcore E4700 2x2.66ghz od kamose za babku (puvodne tam byla intel pentium 4 3.4ghz)zaroven
jsem kupoval novy "vetrak na procak" chladic na procesor
MB: GIGABYTE GA-945P S3
RAM: 2GB
GPU: nvidia 7950GT 512mb (tehdy to bylo pekne drahe)
HDD: mam novy WD BLUE 1TB mesic stary (puvodne 300gb WD SATAII chudak se sesypal respektive nacital stoleti)
450W zdroj rok stary
OS W7 ultimate 32b

uvazoval sem o nejake nv8800, jakou ma muj pocitac limit na GPU(nemam vubec tucha)? co je adekvatni me sestave?co byste doporucili? Predem diky za radu.

P.S. po novem roku si budu kupovat nove PC, ale tohle bych nechal mladsimu bratranci co ma postarsi notes.
Jdemi oto zahrat si po tech chvilach co mam volneho casu napr.: total war shogun, Company of heroes 1(BK mod jestli nekdo nahodu zna :) na vetsi detaily.

pro me je lepsi vyhodit 1000 do elektrosrotu/kanalu met na pul roku vystarane stim ze pak bude slouzit dokud bude slouzit za cenu grafiky(HDD si vemu do noveho tam akorat dokoupim SSD) memu bratranci ktery stejne jako nevidi podstatu v prani penez do noveho PC (ja osobne radsi cestuju, koupil auto) zkuste me pochopit ze sem mel priority nekde jinde dekuji. a ano plne chapu narazku na muj zdroj